Форум салона красоты "Маленький Париж"

На этом форуме вы получите ответы на все интересующие вас вопросы относительно наших услуг!

Автор Cообщение
Іван


12.09.2021 в 21:47
Привіт усім. Хто останнім часом приймав антибіотики? Які антибіотики, на вашу думку, найліпші. Справа у тому, що кашляю уже десь с півмісяця. Думаю, може вже антибіотики слід починати приймати. Як вважаєте?
Міла


12.09.2021 в 22:06
Треба на на форумі питання задавати, а ноги в руки - та бігом до лікаря. Ви взагалі упевнені, що це не короновірус. До речі, яка у вас температура - ви так и не написали. Якщо е, навіть субфебрільна, може й треба приймати антибіотик.
Микола Петрович


12.09.2021 в 22:10
Якщо температура тримається більше трьох днів - то це вже є показанням до приймання антибіотиків. Але самому призначати собі антибіотик не варто. Тому що кожен антибиотик діє на певні мікроорганізми.
Вероніка Миколаївна


12.09.2021 в 22:11
Ви що, лікар? Ні у якому разі не вирішуйте самостійно, починати вам приймати антибіотики чи ні. Там більше самому підбирати. Видів антибіотиків https://apteka-ds.com.ua/catalog/medykamenty/antybiotyky є дуже багато. І тільки лікар зможе вирішити, який антибіотик вам підійде, а який ні.
Мені, наприклад, улітку назначали Емсеф. Діюча речовина препарату - всім відомий цефтриаксон. Це порошок для ін'єкцій. який треба розводити із лідокоїном. Лідокоїн - це знеболююче, тому колоти буде не буже больно. Препарат сильний та ефективний.
Кололи ми його вдома, у лікарню не ложився. Внутрішньом'язово зараз багато хто коле.
Не хворійте. Та на займатися самолікуваннями. Удачі.
Создать новую тему Добавить сообщениеСтраницы:  1   
Разработка сайта "MirItPro"